Óvodapedagógus - Egyházi Állásportál
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Óvodapedagógus

óvodapedagógus
Szécsény - Nógrád vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.06.15.
Munkavégzés helye:
Nógrád vármegye - Szécsény , Magyar utca 13-15.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Óvodás korú gyermekek nevelése, oktatása, valamint az ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
: Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Oktatás, tovább nem bontható, Felsőfokú óvodapedagógus
• Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Amit kínálunk
Családias légkör,
fenntartói plusz juttatások.
Személyesen, elektronikus és postai úton.
Cím:
Nógrád vármegye - Szécsény , Magyar utca 13-15