Medior webfejlesztő - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Medior webfejlesztő

informatikus
Budapest - Pest vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Szakiskola, Főiskola (BA, BSc), Technikum
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
3
Betölthetőség időpontja:
2024.06.03.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Bem rakpart 28.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - informatikus
Illetmények juttatások
Alapbér+juttatások
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
MySQL adatbázisok tervezése és optimalizálása.

• Komplex webalkalmazások fejlesztése Laravel keretrendszer segítségével.
• PHP alapú backend szolgáltatások és frontend komponensek együttes fejlesztése.
• Interaktív felhasználói felületek készítése modern JavaScript keretrendszerekkel (pl. React, Angular vagy Vue.js).
• Rendszerintegrációk és API-k fejlesztése.
• Szoros együttműködés a fejlesztőcsapat tagjaival az API-k és egyéb rendszerintegrációk létrehozásában.
• Kódbázis tisztán tartása, dokumentálása és folyamatos fejlesztése, a dokumentációk folyamatos felülvizsgálata.
• Részvétel a fejlesztési ciklus minden szakaszában, beleértve a tervezést, kódolást, tesztelést és üzemeltetést.
• Legalább 3 éves szakmai tapasztalat MySQL, Laravel, PHP és valamelyik modern JavaScript keretrendszer területén.

• Erős készségek és tapasztalat rendszerintegrációk és webes felhasználói interfészek tervezésében.
• Képesség önálló és csapatmunkára egyaránt.
• Kitűnő problémamegoldó és analitikus gondolkodásmód.
Amit kínálunk
• Versenyképes fizetés és juttatások.

• Dinamikus és támogató munkakörnyezet.
• Folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőségek.
• Home Office lehetőség.
Jelentkezni e-mailben lehetséges:

mediorwebfejleszto@hr.maltai.hu
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.