Angol nyelv és történelem tanár - Egyházi Állásportál
Ajkai Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola, Általános Iskola, Sportiskola és Kollégium

Angol nyelv és történelem tanár

angol nyelvtanár, történelemtanár
Ajka - Veszprém vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
kezdő kollégákat is várunk
Betölthetőség időpontja:
2024.08.16.
Jelentkezési határidő:
2024.07.31.
Munkavégzés helye:
Veszprém vármegye - Ajka , Bródy Imre utca 2.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - angol nyelvtanár
Oktatás, nevelés, kutatás - történelemtanár
Illetmények juttatások
megállapodás szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Az Ajkai Szakképző Iskola (Ajkai Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola, Általános Iskola, Sportiskola és Kollégium) történelem-angol szakos tanárt keres teljes munkaidőben
angol nyelv és történelem tanítása általános és középiskolában (angol nyelvből emelt szinten is)
Amit kínálunk
Jó kollektíva, nyugodt munkakörülmények.
E-mailben: titkar@ajkaiszik.hu
vagy
levélben: 8400 Ajka Bródy I. u. 2.
Cím:
Veszprém vármegye - Ajka , Bródy I. u. 2.