EGÉSZSÉGÜGYI KOORDINÁTOR (Veresegyház) - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

EGÉSZSÉGÜGYI KOORDINÁTOR (Veresegyház)

nővér, ápoló, főnővér
Veresegyház - Pest vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.06.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.01.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Veresegyház , Előd utca 6
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Szociális, egészségügy - főnővér
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A lakók egészségi állapotának nyomon követése
Kapcsolattartás és konzultálás a háziorvosokkal, szakorvosokkal
Szoros együttműködés a személyzettel
Szakorvosi javaslatok kezelése
Egészségügyi dokumentáció vezetése
Gyógyszerekkel kapcsolatos ügyintézés
Gyógyszerelés
Vizsgálatok szervezése
A TL hálózat munkatársainak munkaalkalmassági dokumentációja
Minden egyéb, ami a lakók egészségügyi ellátásával kapcsolatos
Téged keresünk, ha:

főiskolai diplomás ápoló vagy OKJ HÍD szakápoló végzettséged van
van érvényes MESZK kártyád
rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
pontos, precíz és önálló vagy
elkötelezett vagy a fogyatékossággal élő személyek támogatása iránt
Amit kínálunk
kellemes, modern környezet, jó munkakörülmények
Emailben: 8604d443@hr.maltai.hu
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.