oktatás nevelés- kémia- digitális kultúra- matematika- bármely szakos tanár - Egyházi Állásportál
KOSZISZ Szent István Gimnázium

Oktatás nevelés- kémia- digitális kultúra- matematika- bármely szakos tanár

informatika tanár, kémiatanár, matematikatanár
Újfehértó - Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.15.
Jelentkezési határidő:
2024.08.01.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Újfehértó , Eötvös József utca 25.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - informatika tanár
Oktatás, nevelés, kutatás - kémiatanár
Oktatás, nevelés, kutatás - matematikatanár
Illetmények juttatások
Puétv. szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Keressük azt a kémia vagy digitális kultúra vagy matematika- bármely szakos kollégát aki kis létszámú családias római katolikus gimnáziumban szeretne tanítani.
Pályakezdő padagógust is szívesen alkalmazunk.
Megfelelő végzettség, jó kommunikációs készség, pontosság.
Amit kínálunk
Fiatalos lendületes tantestület, igényes szakmai közösség. Munkába járás költségtérítése.
ujfeherto@okt.koszisz.hu