Digitális kultúra tanár - Egyházi Állásportál
Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Digitális kultúra tanár

informatika tanár
Kecskemét - Bács-Kiskun vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő, megbízási szerződés
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun vármegye - Kecskemét , Piaristák tere 5.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - informatika tanár
Illetmények juttatások
pedagógus életpálya szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Kecskeméti Piarista Iskola gimnáziumi (Piaristák tere) és Általános Iskola Felső Tagozat részeiben digitális kultúra tantárgy oktatása óraadóként, részmunkaidősként vagy teljes állásban.
Az adott korosztály tanításához szükséges végzettség, együttműködés munkatársakkal, nyitottság az iskola szellemiségére.
Amit kínálunk
Az oktatást, nevelést sokminden segíti, például nemzetközi kapcsolatok képzések, az Öveges Diáklabor digitális eszközparkja.
Szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése az igazgato@kecskemet.piarista.hu címre. A pályázatok elbírálása folyamatos.