Testnevelő tanári állás - Egyházi Állásportál
Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Testnevelő tanári állás

testnevelő tanár
Kecskemét - Bács-Kiskun vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő, megbízási szerződés
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun vármegye - Kecskemét , Piaristák tere 5.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - testnevelő tanár
Illetmények juttatások
pedagógus életpálya szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Várható jogszabályváltozás esetén testnevelés órák tartása az iskola gimnáziumi (Piaristák tere) és általános iskolai (Czollner tér) telephelyén.
Megfelelő végzettség, az iskol aszellemiségének elfogadása.
Amit kínálunk
300 éves hagyomány, megújuló iskola, támogató tanári közösség, nemzetközi kapcsolatok.
Szakmai önletrajz és motivációs levél beküldése az igazgato@kecskemet.piarista.hu címre.
Előnyök