matematika vagy technika-bármely szakos tanár - Egyházi Állásportál
Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Matematika vagy technika-bármely szakos tanár

matematikatanár, technika tanár
Kecskemét - Bács-Kiskun vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun vármegye - Kecskemét , Czollner tér 3-5.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - matematikatanár
Oktatás, nevelés, kutatás - technika tanár
Illetmények juttatások
pedagógus életpálya szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Kecskeméti Piarista Iskola felső tagozatára keresünk matematika és technika szakos pedagógust szakórák ellátására.
Megfelelő végzettség, az iskola szellemiségével való azonosulás.
Amit kínálunk
Jó felszereltség, technika terem, az Öveges Diáklabor egyes eszközeinek használata, tanári közösség, nemzetközi lehetőségek.
Szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése az igazgato@kecskemet.piarista.hu címre.
Előnyök
szakmai tapasztalat
Cím:
Bács-Kiskun vármegye - Kecskemét , Piaristák tere 5.