Takarító - Egyházi Állásportál
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Takarító

takarító
Budapest 04. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Általános iskola
Elvárt nyelvtudás:
Nem szükséges nyelvtudás
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Nincsen ilyen elvárás
Betölthetőség időpontja:
2024.05.13.
Jelentkezési határidő:
2024.06.21.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 04. ker. , Erzsébet utca 30.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - takarító
Illetmények juttatások
Szakmai bérminimum + munkáltató által adott pótlék.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Katolikus Óvodánkban takarítói feladatok ellátása.
Erkölcsi bizonyítvány, tisztaságra való igényesség, a keresztény értékrend elfogadása.
Amit kínálunk
Biztos munkahely, jó légkör.
igazgato@szentjanos.hu e-mail címen jelentkezés és önéletrajz küldése.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Gyermekekkel szemben való tolerancia.
Előnyök
Megbízható munkahely, jó dolgozói közösség.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 04. ker. , Tanoda tér 6