földrajz-angol nyelv tanár - Egyházi Állásportál
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola

Földrajz-angol nyelv tanár

földrajztanár, angol nyelvtanár
Budapest 03. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.24.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 03. ker. , Mókus u. 2.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - földrajztanár
Oktatás, nevelés, kutatás - angol nyelvtanár
Illetmények juttatások
köznevelési foglalkoztatás, Púétv szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Földrajz-angol nyelv tanárt keresünk teljes állásra.
Amit kínálunk
igazgato@andorilonaiskola.hu
Cím:
Pest vármegye - Budapest 03. ker. , Mókus utca 2.